Члени вченої ради розглянули питання щодо підсумків вступної кампанії університету та коледжів у 2022 році. Крім того, обговорили організацію та забезпечення прийому абітурієнтів у 2023 році, стан профорієнтаційної роботи та забезпечення нового набору студентів.

Про це доповіла відповідальний секретар приймальної комісії Ірина Бандура. За її словами, попри прийом абітурієнтів в умовах війни, в ЛНТУ таки вдалося суттєво збільшити показники вступної кампанії, порівняно із попереднім роком.

Вона зауважує, що цьогоріч вступ до ЛНТУ здійснювався на 58 освітніх програм на бакалаврат на базі ПЗСО, 48 освітніх програм на бакалаврат на основі диплому молодшого спеціаліста та на 46 освітніх програм на магістратуру.

вчена рада

Тож у 2022 році:

– відбулося збільшення загальної кількості поданих заяв – 13332 заяв проти 9109 заяв у 2021 році;

–до ЛНТУ зараховано 4351 осіб, що на 2405 осіб більше, ніж у 2021 році;

– питома вага факультетів в загальній кількості зарахованих на навчання в ЛНТУ: 19 % – ФКІТ, 18 % – ФАБД, 18% – ФБП, 14% – ФТМІ, 12 % – ФЦОСТ 11% ФММТ, 8% – ФАТЕ;

– зараховано 4 іноземців на навчання на україномовні програми.

Що стосується вступників на бакалаврат на базі ПЗСО, то відзначається збільшення чисельності зарахованих вступників на навчання, зокрема, 2046 здобувача у 2022 році проти 980 здобувачів у 2021 році. З них на навчання за кошти державного бюджету - 725 здобувачів та за кошти фізичних і юридичних осіб - 1321 здобувач.

Вступників на бакалаврат на основі диплому молодшого спеціаліста цьогоріч також побільшало. Отож зарахованих вступників – 534, з них на навчання за кошти державного бюджету - 303 здобувача та за кошти фізичних і юридичних осіб - 231 здобувач.

На магістратуру у 2022 році зараховано 1771 здобувач проти 505 у 2021 році. З них на навчання за кошти державного бюджету зараховано 547 здобувачів та за кошти фізичних і юридичних осіб 1224 здобувача.

Значний приріст вступників відзначається в аспірантурі та докторантурі. Відтак, чисельність зарахованих здобувачів для здобуття освітнього ступеня «Доктор філософії» становить 92 здобувача.

Враховуючи основні показники цьогорічної вступної кампанії, члени вченої ради відзначили ті нововведення, які сприяли ефективності набору студентів та популяризації ЗВО серед вступників, а також виокремили ті питання, які варто врахувати під час наступної вступної кампанії.