Здобувачі кафедри товарознавства та експертизи в митній справі відвідали Волинську торгово-промислову палату.

Учасниками екскурсії були студенти спеціальності 076 Підприємництво та торгівля, ОП Митна справа та торгівля і Товарознавство та експертиза в митній справі, бакалаврського та магістерського рівнів вищої освіти, під керівництвом завідувача кафедри Олени Пахолюк та доцентів Андрія Дзюбинського та Оксани Передрій.

ТЕМС ТЕМС

Віце-президент палати Віталій Киричук ознайомив присутніх зі структурою палати, основними сферами діяльності та видами послуг та пропозицій. Студенти отримали унікальну можливість поспілкуватися з начальником відділу експертизи товарів Юлією Цепою та ознайомитися з особливостями проведення товарознавчої, будівельно-технічної та земельно-технічної експертизи.

ТЕМСТЕМС

Завдяки фахівцям палати, студенти отримали незабутні враження та змогли познайомитися ближче з професією, що опановують.

Дякуємо пану Віталію та фахівцям Волинської торгово-промислової палати за організацію та проведення на високому рівні пізнавального заходу! Сподіваємось на подальшу співпрацю!

ТЕМС

Кафедра ТЕМС