Студмістечко – місце, де студенти ЛНТУ забезпечені комфортними та безпечними умовами проживання і мають усі можливості знайомитися із новими друзями, відчувати повноцінне студентське життя та навчатися бути самостійним і відповідальними.

Студентські гуртожитки ЛНТУ є структурними підрозділами Луцького національного технічного університету. На базі ЛНТУ є три гуртожитки, один з яких для внутрішньопереміщених осіб. Саме він нещодавно був реконструйований та оснащений за новітніми технологіями.

Гуртожиток

У приміщеннях гуртожитків створені належні соціально-побутові умови для комфортного проживання студентів. Кімнати повністю укомплектовані необхідними меблями: ліжками, шафами, столом та стільцями. Крім того, гуртожитки мають просторі вестибюлі, кухні, санітарно-гігієнічні приміщення, пральні, зони для відпочинку. Усі гуртожитки мають зручне розташування, поряд із магазинами, зупинками громадського транспорту, парками та зонами відпочинку тощо.

ЛНТУ забезпечує студентів місцями у гуртожитку №1, що знаходиться у Луцьку на вул. Даньшина, 8 та гуртожитку №2 на пр-ті Відродження.

гуртожитокгуртожитокгуртожитокгуртожитокгуртожитокгуртожитокгуртожитокгуртожитокгуртожиток

Оновлений гуртожиток для внутрішньопереміщених осіб знаходиться у Луцьку на вул. Софії Ковалевської, 29. Саме цей корпус із учбово-лабораторного цьогоріч реконструювали у гуртожиток для внутрішньо переміщених осіб, в рамках інвестиційного проекту Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО). Гуртожиток розрахований на 180 осіб та містить: 54 кімнати (з яких 8 – інклюзивні); 7 кімнат поліпшеного планування; 8 смартквартир; 16 загальних кухонь та 14 загальних санвузлів (з яких 2 – інклюзивні).

Паралельно із будівельними роботами, гуртожиток оснастили сучасними меблями та найнеобхіднішою технікою (пральними машинами та кухонним обладнанням).

гуртожитокгуртожитокгуртожитокгуртожиток

У кожному гуртожитку діє студентська рада, яка має свого очільника. Студрада допомагає молоді у вирішенні певних проблемних ситуацій, побутових питань, урізноманітнює позанавчальний час та яскраве дозвілля. Студрада сприяє організації розважальних, спортивних, інтелектуальних заходів, а також щорічно проводить конкурс на найкращу кімнату у гуртожитку.

У першочерговому порядку місце у гуртожитку надається немісцевим студентам, студентам, які відносяться до пільгових категорій (студенти-сироти, учасники бойових дій, діти учасників ООС, особи з інвалідністю, студенти з багатодітних сімей, особи, які постраждали в наслідок Чорнобильської катастрофи та особи, які зареєстровані як внутрішньо переміщені), іноземним студентам. Інші категорії студентів отримують місця у гуртожитках у разі їх наявності.

Поселення всіх категорій студентів в студентські гуртожитки здійснюється в період з 25 серпня по 20 вересня календарного року.

Що потрібно для поселення у гуртожиток ЛНТУ:

-написати заяву на ім’я ректора ЛНТУ;

-завізувати заяву завідувачем гуртожитку (комендантом), головою студради гуртожитку та деканом факультету;

-отримати від коменданта направлення на поселення  в гуртожиток у вільні кімнати (тут вказується адреса гуртожитку, номер кімнати та термін проживання);

-укласти угоду з ректором ЛНТУ на проживання в гуртожитку, терміном на один рік.

Студент, який поселяється в гуртожиток на новий навчальний рік, зобов’язаний особисто пред’явити завідувачу гуртожитку паспорт, заяву (завізовану деканом факультету та головою студради гуртожитку), направлення на право зайняти місце в гуртожитку, квитанцію про оплату за проживання, але не менше ніж за один семестр, а також укласти угоду на проживання.

За детальною інформацією звертайтеся до деканів факультетів та до комендантів гуртожитків або у юридичний відділ:

Віра Пилипівна Хомик (Гуртожиток №1, вул. Даньшина, 8) 050 263 34 38

Юрій Іванович Кондіус (Гуртожиток №2, вул. Відродження, 22 ) 099 156 93 31