Відучора, 27 березня, стартував спільний проєкт Луцького національного технічного університету  та Волинської обласної Малої академії наук - весняна Школа проєктного менеджменту. До навчання долучилося 12 команд від закладів загальної середньої освіти області, Волинського наукового та Княгининівського ліцеїв Волинської обласної ради.

фото

Перший день навчань розпочали з настанов від ректора ЛНТУ - Ірини Вахович. Також привітати учнів завітали представники Фонду Ігоря Палиці та директор Волинської обласної МАН Тетяна Михалюк

Приємною несподіванкою для усіх учасників заходу став візит міністра освіти та науки 2020-2023рр. Сергія Шкарлета. Відомий науковець привітав юних менеджерів із гарною подією, а також виступив із мотиваційним спітчем щодо важливості правильного управлінського процесу в усіх сферах діяльності.

фотофотофотофото

Потому для учасників Школи провели навчання, практичні вправи, обговорення та оцінили попередні напрацювання. Далі учні протягом 10 днів працюватимуть над своєю ідеєю та згодом презентуватимуть її експертній групі, яка обере переможця. В межах проєкту навчатимуть та ділитимуться досвідом зі здобувачами доценти ЛНТУ: Абрамова Ірина та Войчук Максим.

фото

Серед спонсорів проєкту - Фонд Ігоря Палиці, Офіс-центр, Департамент молоді та спорту Луцької міської ради.

фотофото