25 квітня 2024 року студенти кафедри автомобілів і транспортних технологій провели натурне дослідження перехрестя вулиць Рівненська – Електроапаратна - проспекту Відродження.

Дослідження проводилось в рамках діяльності студентського конструкторсько-технічного бюро «Mobility and transportation modeling».

Атт

Мета дослідження:

•  Проаналізувати існуючу ситуацію на перехресті.

•  Виявити проблеми, пов'язані з організацією дорожнього руху.

•  Дослідити інтенсивність руху транспортних та пішохідних потоків.

•  Розробити рекомендації щодо покращення дорожнього руху на перехресті.

Керівниками груп виступили Павло Мазилюк та Данило Яловенко.

АттАтт

Отримані результати і рекомендації будуть передані до розгляду на робочій групі з покращення організації дорожнього руху на території Луцької територіальної громади.

Атт

Додаткова інформація:

•  Студентське конструкторсько-технічне бюро «Mobility and transportation modeling» - це об'єднання студентів та викладачів, які цікавляться проблемами дорожнього руху, моделюванням та проектуванням транспортних систем.

•  Робоча група з покращення організації дорожнього руху на території Луцької територіальної громади - це орган, до складу якого входять представники міської влади, транспортних служб, наукових та громадських організацій.