Сьогодні, 26 квітня 2024 року, студенти та викладачі кафедри цивільної безпеки в рамках проведення Тижня охорони праці відвідали одне з найпотужніших підприємств міста та області СП ТОВ «Модерн Експо».

Цивільна безпека

Спочатку фахівець з розвитку та навчання персоналу Анастасія Яцюк ознайомила присутніх з філософією компанії, її перспективами та сучасним станом. Вона запропонувала молодим людям долучатися до їхньої команди, оскільки компанія розширюється і потребує нових працівників.

Цивільна безпекаЦивільна безпекаЦивільна безпека

Кушніков Олександр, фахівець відділу охорони праці та навколишнього середовища, детально ознайомив нас з вимогами охорони праці, цивільного захисту, пожежної безпеки, оскільки на екскурсії були присутні здобувачі освіти, які навчаються на спеціальності 263 «Цивільна безпека».

Цивільна безпекаЦивільна безпека

Студенти та викладачі мали можливість спробувати гасити імітовану пожежу і побувати в захисних спорудах, що діють на підприємстві. Ми мали можливість задати уточнюючі запитання та почути на них відповіді.

Цивільна безпекаЦивільна безпекаЦивільна безпекаЦивільна безпека

Приємно було на власні очі побачити, що на підприємстві дотримуються європейських вимог з безпеки та гігієни праці, впроваджується культура безпеки та створено безпечні та здорові умови праці.

Щиро вдячні СП ТОВ «Модерн Експо» за організовану екскурсію!

Цивільна безпекаЦивільна безпека

Кафедра цивільної безпеки