Сьогодні в Луцькому національному технічному університеті відбулася першість з плавання серед оздоровчих груп. Учасниками змагань стали школярі 5-11 класів з м. Луцька та студенти 1 і 2 курсів університету.  Організаторами виступили кафедра фізичної культури, спорту та здоров’я та тренери оздоровчих груп. Головне суддівство в рамках заходу дісталося доценту кафедри ФКСЗ Сергію Савчуку.

першістьпершістьпершістьпершість

Загалом участь у змаганнях взяли 70 спортсменів-плавців. Завдяки підтримці батьків та тренерів, змагання наповнились духом конкуренції та голосними скандуваннями фаворитам. В результаті боротьби переможці здобули відзнаки, а учасників нагородили дипломами.

Окрім популяризації плавання, головний меседж, який пронизував захід - в перспективі кожен із учасників гідний Олімпійського резерву, а з підтримкою батьків та під супроводом професійних тренерів вони обов’язково зможуть стати спортсменами вищого рівня.