Вітаємо студентку IV курсу бакалаврату кафедри міжнародних економічних відносин факультету бізнесу та права  Владиславу Заболотну з перемогою та отриманням диплому ІІІ ступеня в Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт «Управлінські, соціальні та поведінкові науки у реалізації засад сталого розвитку», який відбувся в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу.

Мев Мев

На підсумковій конференції Міжнародного конкурсу 25 квітня 2024 року були запрошені автори 57 наукових робіт. Оцінювання наукових робіт здійснювала компетентна конкурсна комісія, в яку увійшли провідні науково-педагогічні працівники із ЗВО України та зарубіжжя.

В науковій роботі Владислава Заболотна спільно з науковим керівником к.е.н., доцентом кафедри МЕВ Ольгою Зелінською досліджували актуальну і, водночас, складну проблематику сучасних тенденцій міграції в країнах Європи в умовах російсько-української війни.

Мев Мев

Віримо, що попереду у здобувачів вищої освіти кафедри міжнародних економічних відносин факультету бізнесу та права ЛНТУ ще чимало нових наукових здобутків.

Отож, бажаємо творчої наснаги та професійного зростання! Разом до перемоги!

Кафедра міжнародних економічних відносин