Кафедра архітектури та дизайну ЛНТУ запрошує взяти участь у пробному творчому конкурсі для вступників на нову освітню програму «Дизайн середовища» спеціальності 022 Дизайн на освітній ступінь «бакалавр».

Пробний конкурс відбудеться 18 травня 2024 р. з 11:30 до 15:30 в ауд. 402.

ФАБД

Пробний творчий конкурс – це екзамен «Композиція», який триває 4 години. Адреса: м. Луцьк. вул. Львівська,75, аудиторія 402 головного корпусу (4 поверх).

Заявку на участь у пробному вступному випробуванні потрібно надсилати на електронну адресу arch-d@lutsk-ntu.com.ua за день до проведення заходу - до 20:00  17.05.2024 р.

На екзамен мати із собою олівці різної м’якості, кольорові олівці, фломастери, резинки, гелієві ручки чорного кольору.

Результати будуть оприлюднені в день екзамену.

Крім того, з 11:00 до 11:30 будуть консультації, екскурсії аудиторіями, зустрічі з викладачами і студентами.

Кафедра архітектури та дизайну ЛНТУ