Викладачі ЛНТУ взяли участь у конференції «Ukrainian-Bavarian Conference on Digital Education», що відбувалася 23-24 червня 2022р. в University of Bayreuth (м. Байройт, Німеччина) у гібридному форматі.

Участь у конференції «Ukrainian-Bavarian Conference on Digital Education» є продовженням співпраці з Унівеситетом в Байроті та відповідає цілям реалізації проєкту Еразмус+ «Центри сертифікації викладачів: інноваційні підходи до досконалості викладання (UTTERLY)» № 619227-EPP-1-2020-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP.

Організатором заходу виступила BAYHOST (Bavarian Academic Center for Central, Eastern and Southeastern Europe). Викладачки кафедри матеріалознавства професор Ольга Гулай та доцент Василина Шемет взяли участь у роботі конференції особисто, а професор Олена Кузьмак – дистанційно.

конференція

Метою українсько-баварської конференції з цифрової освіти було надати знання про використання цифрових технологій і концепцій в освіті та забезпечити обмін досвідом. Програма конференції включала такі теми: масові відкриті онлайн-курси, досвід змішаної мобільності, навчання з використанням технологій під час надзвичайних ситуацій та моніторинг успіху дистанційного навчання.

На пленарному засіданні виступили Nicolai Teufel (Bayreuth), Anja Hager (Bayreuth), Prof. Dr. Stefan Leible (President of the University of Bayreuth), Yuriy Yarmilko (Consul General of Ukraine), Melanie Huml (Minister of State for European and International Affairs at the Bavarian State Chancellery) та інші. Теми доповідей стосувалися розвитку академічних зв’язків українських та німецьких студентів, науковців, викладачів.

конференція

Другий день роботи конференції відбувся у вигляді тематичних групових дискусій, зокрема «Консультування та фінансування українських студентів, можливості для українсько-німецької співпраці», «Цифрова освіта в Україні – найкращі практики», «Цифрова дидактика у вищій освіті». Науковці ЛНТУ поділилися досвідом дистанційного оцінювання студентів на платформі Moodle, виступивши з доповіддю «Distance Evaluation of Students’ Educational Achievements».

конференція

«Надзвичайно емоційним був круглий стіл «Особливості навчання у вишах України під час пандемії Covid-19 та російсько-української війни». Особистим досвідом ділилися колеги з Харкова, Києва, Маріуполя, Одеси, які сьогодні перебувають у країнах Європи. А ми із вдячністю ЗСУ повернулися у відносно безпечний Луцьк, аби впроваджувати отриманий досвід у навчальний процес рідного ЗВО», - наголошують викладачі.

конференціяконференція

Ольга Гулай, Василина Шемет