Перейти до основного вмісту

Луцький національний технічний університет став учасником конференції «Розбудова експертних центрів з відбудови України на базі енерго-інноваційних хабів». Представляла університет команда проекту в ЛНТУ, на чолі із керівником - першим проректором Надією Ковальчук.

Урочистою миттю та однією із основних місій заходу стало підписання тристороннього меморандуму між GIZ, ГО «Школа Енергоефективності» та ЗВО, де будуть створені ЕнІнХаби. Таким чином, ЛНТУ офіційно затвердив спільні наміри щодо реалізації інноваційного проекту на базі нашого університету.

енін хаб

Меморандум має на меті реалізацію спільної програмної діяльності в Україні у сфері навчання з енергоефективності, упровадження навчальних курсів і матеріалів для отримання компетенцій у сфері енергоефективності, розбудови спроможності Енерго-Інноваційних Хабів. Захід є частиною проєкту міжнародної технічної допомоги «Просування енергоефективності та імплементація Директиви ЄС з енергоефективності в Україні», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та Державним секретаріатом з економічних питань Швейцарської Конфедерації (SECO).

Пишаємося тим, що ЛНТУ став партнером-виконавцем даного проєкту, ставши одним із п’яти ЗВО України, де створюватимуться Енерго-Інноваційні хаби. Це важливий крок для проведення енергоефективних досліджень та реалізації можливостей у сфері альтернативних джерел енергії та сучасних технологій.

енін хаб

енін хабенін хабенін хаб

Варто додати, що організаторами конференції стали: ГО «Школа енергоефективності, на замовлення компоненту «Професійні кваліфікації» проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС з енергоефективності в Україні», що реалізується в Україні Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням уряду Німеччини.

Учасники заходу: представники проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС з енергоефективності в Україні»; представники ГО «Школа Енергоефективності»; представники центральних органів виконавчої влади; представники Енерго-Інноваційних Хабів, а також представники керівництва закладів вищої освіти.

Під час конференції її учасники представили результати впровадження грантового проєкту «Розбудова експертних центрів з відбудови України на базі Енерго-Інноваційних Хабів»; ознайомилися із результатами діяльності Енерго-Інноваційних Хабів в містах Дніпро, Харків та Чернівці; започаткували змістовний діалог між командами ЕнІнХабів щодо їх створення та розвитку.

енін хаб