Здобувач освіти групи АТм-11 кафедри автомобілів і транспортних технологій Анатолій Пилипчук здобув перемогу у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт від лідера ринку автотоварів EXIST.UA

АТТ

Тема наукової роботи: «Дослідження експлуатаційних показників транспортного засобу, який працює на альтернативних паливах». Науковий керівник к.т.н., доцент Захарчук Олег Вікторович.

За результатами конкурсу Пилипчук Анатолій посів 1-ше місце та отримав стипендію у розмірі 5000 гривень, а також можливість пройти двотижневе стажування у відділі маркетингу EXIST.UA:

АТТ

EXIST.UA – це перший в Україні інтернет-магазин автотоварів та сервісів з національною мережею офісів. EXIST. UA – найбільший в Україні інтернет-магазин автозапчастин та сервісів. За даними на червень 2019 року 35 офісів продажу, які розташовані у кожному обласному центрі та великих містах. Станом на 2021 рік, EXIST.UA є найбільш відвідуваним сайтом з продажу автомобільних запчастин і товарів в Україні.

Основою діяльності EXIST. UA є запчастини, аксесуари та матеріали для обслуговування автомобілів. Компанія пропонує близько 40 млн. найменувань товарів та сервісів. Серед сервісів, зокрема, поліси автострахування та цілодобове технічне обслуговування. За станом на грудень 2021 року клієнтська база EXIST налічує близько 600 000 клієнтів, щомісячна відвідуваність сайту – більше 2 500 000 користувачів. Починаючи з 2008 року, компанія виконала понад 5 млн. замовлень, відвантаживши щонайменше 10 млн. запасних частин і автотоварів.

Щиро вітаємо з перемогою і бажаємо подальших успіхів у наукових дослідженнях!

к.т.н., доцент кафедри АТТ Захарчук О.В.