Ректор Луцького національного технічного університету Ірина Вахович заключила меморандум про співпрацю із Дніпровським державним технічним університетом. Так, уповноваженою особою для налагодження співпраці між ЗВО виступив завідувач кафедри автомобілів та транспортно-логістичних систем Дніпровського ДТУ Борис Середа.

фотофото

Дніпровські партнери прибули із робочим візитом до ЛНТУ, аби обговорити перспективи взаємодії між освітніми закладами, обмінятися досвідом ведення освітнього процесу в складних реаліях сьогодення та офіційно задокументувати співпрацю.

фото

Крім того, під час обговорення сторони домовилися про залучення на взаємній основі провідних науково-педагогічних працівників для проведення лекційних, практичних та індивідуальних занять з обох сторін; вивчення та впровадження досвіду організаційного та науково-методичного забезпечення освітнього процесу із застосуванням новітніх інформаційних технологій, а також проведення спільних наукових та освітніх активностей.

фото