У Луцькому національному технічному університеті відбулося засідання вченої ради, під головуванням ректора Ірини Вахович.

вчена рада

Розпочалося засідання із приємної місії – вручення дипломів про здобуття ступеня доктора філософії. Більшої урочистості врученню додав і той факт, що отримували дипломи випускники ЛНТУ, які здобували ступінь і бакалавра і магістра саме у нашому університеті.

вчена радавчена рада

Отож диплом доктора філософії отримав Олександр Бурбан, відповідно до освітньо-наукової програми «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», а також Ірина Гриник, яка виконала дисертацію відповідно до освітньо-наукової програми  «Економіка».

Науковими керівниками виступили професор кафедри підприємництва, торгівлі та логістики Ігор Кривов’язюк та професор, завідувач кафедри економіки Олександр Шубалий.

вчена рада

Ірина Вахович привітала науковців із вагомим професійним досягненням та побажала натхнення на нові здобутки на науковій ниві.

вчена радавчена рада