Запрошуємо долучатися до проектів співпраці з Університетом Марії Кюрі-Склодовської та стипендій від Національного агентства академічних обмінів РП (NAWA):

Стипендіальна програма ім. генерала Владислава Андерса

- пропозиція, адресована молодим людям польського походження (без польського громадянства), дає можливість навчатися у Польщі та вдосконалити свої знання польської мови. Навчання на  першому рівні, другому рівні або єдиній магістратурі в польських університетах, денна форма, польською мовою. Програма дає змогу отримати стипендію на навчання на першому ступені або довготривале навчання в магістратурі, денна форма, польською мовою. Люди з України, які відповідають умовам програми, також можуть подати заявку за цією програмою. Набір на програму зазвичай починається в травні, слідкуйте за веб-сайтом програми.

Детальну інформацію, а також правила реєстрації та оголошення можна знайти на сайті NAWA:

У разі виникнення будь-яких питань люб’язно просимо звертатися до Відділу стипендіальної програми для Полонії: polonia@nawa.gov.pl.

Стипендіальна програма імені Стефана Банаха

– за цією програмою ви можете подати заявку на отримання стипендії для навчання другого рівня польською або англійською мовами в польських університетах в галузі інженерних і технічних наук, сільськогосподарських наук, точних і природничих наук. Крім того, за згаданою програмою громадяни України мають можливість здобути другий ступінь навчання також у сфері гуманітарних та соціальних наук. Стипендія покриває витрати проживання і виплачуватиметься вищим навчальним закладом максимально 12 місяців протягом навчального року. Очікувана дата оголошення набору – квітень-травень 2024 року.

Більше інформації: https://nawa.gov.pl/studenci/studenci-zagraniczni/program-stypendialny-im-stefana-banacha/ogloszenie

Програма Zawacka NAWA - вхідна пропозиція - метою Програми є поглиблення міжнародної академічної співпраці через прибуття аспірантів, докторантів, викладачів і науковців до польських вищих навчальних закладів і наукових закладів на основі міжнародних угод, укладених між Польщею та країнами-партнерами. Оголошення про прийом заявок на участь у програмі Zawacka NAWA - Пропозиція на 2024/2025 навчальний рік:  https://nawa.gov.pl/wspolpraca-i-wymiana-miedzynarodowa/zawacka-nawa/przyjazdy/edycja-2024/ogloszenie-o-naborze

Стипендіальна програма для українських студенток STEM

Освітній фонд «Перспективи» та Intel – у рамках багаторічної співпраці для збільшення участі жінок у індустрії нових технологій запускають третій випуск стипендіальної програми для дівчат у галузі STEM (наука, технології, інженерія, математика). Стипендіальна програма «Нові технології для жінок – Україна» адресована українським студентам, аспірантам та випускникам шкіл, які навчаються в Польщі (початок технічного навчання восени 2024 року), які перебувають у складній фінансовій/життєвій ситуації через триваючу війну в Україні.

В рамках програми надається:

– 10-місячна фінансова стипендія в розмірі 12 000 злотих брутто (виплачується двома частинами),

– семінари з технічних та soft skills з експертами Intel Technology Poland,

– кар’єрні консультації та участь у Mentoring Buddies Program, а також безкоштовна участь у Perspektywy Women in Tech Summit 2025

- найбільша подія в Європі та Азії для жінок у STEM, Tech & IT.

Заявки на участь у програмі приймаються до 30 червня 2024 р. www.stypendiadladziewczyn.pl/ukraine/

Більше інформації можна отримати у координатора проекту: Agnieszki Cichockiej: a.cichocka@perspektywy.pl