1. Udemy Business

Запрошуємо вас на Udemy, найбільшу в світі навчальну платформу за кількістю онлайн курсів.

Курси

З понад 186 000 курсів Udemy обирає для Udemy Business лише 3% найуспішніших та найякісніших, доступ до яких зазвичай платний.

Для ЛНТУ доступ до 12,5 тисяч найкращих курсів Udemy безкоштовний.

Деякі з популярних категорій курсів:

Всі курси дуже практичні та орієнтовані на конкретну задачу, можуть стати якісним доповненням навчальних дисциплін.

2. Coursera

Кожен студент та викладач ЛНТУ також може отримати безкоштовний доступ до курсів «Coursera» – платформи онлайн-навчання, заснованої викладачами Стенфордського університету.

coursera

Понад 7 тис. курсів із 400 спеціалізацій з безкоштовними сертифікатами за програмами найкращих університетів та компаній світу доступні для всіх студентів і викладачів ЛНТУ!

Зокрема, найпопулярніші категорії курсів:

Уже понад 35 тис. студентів і викладачів з України приєдналися до Coursera та успішно опановують онлайн-курси від Google, Meta, IBM, Microsoft, Amazon Web Services, а також таких провідних університетів світу, як Yale University, California Institute of the Arts, Duke University, Erasmus University Rotterdam та інших.

ЛНТУ враховує результати пройдених онлайн курсів як неформальну освіту (для студентів) та підвищення кваліфікації (для викладачів)!

Долучайтеся до спільноти Udemy та Coursera! Вдосконалюйте свої компетентності, обирайте курси, діліться досвідом з одногрупниками, колегами! Опановуйте нові обрії, здобувайте цінні навички!

Як долучитися? Для початку використання можливостей преміум підписки надішліть свій email та ПІБ, а також групу (для студентів) на адресу: distance@lntu.edu.ua (сектор дистанційної освіти та веб-технологій ЛНТУ) та через деякий час на ваш email прийде запрошення приєднатися до преміум підписки на платформах Udemy та Coursera.