У квітні 2024 року здобувачі ОП Туризм та ОП Готельно-ресторанна справа, а також викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи ЛНТУ взяли участь у практичному тренінгу «Як створити конкурентоспроможну стратегію».

Мали за честь з викладачами та здобувачами кафедри долучитись до команди  PMBА Бізнес-Академії. Це був продуктивний день – народження нових проектів одразу під час тренінгу «Як створити конкурентоспроможну стратегію».

ТГРС ТГРС ТГРС

Обговорили тренди, кейси та виклики розвитку індустрії гостинності, адаптивні рішення, антикризові програми і ефективні стратегії розвитку субʼєктів гостинності.

Також корисною була практична робота над формуванням стратегій, місій та постановки стратегічних цілей для гарантів ОП Туризм Тетяни Зубехіної та ОП Готельно-ресторанна справа Світлани Сидорук.

ТГРС ТГРС ТГРС

Кілька тез від учасників та команд:

- Конкурентоспроможність починається там, де закінчується стандартний підхід.

- Успіх бізнесу залежить не тільки від того, що ти знаєш, але й від того, як швидко ти можеш навчитися тому, чого не знаєш.

- Будьте готові змінювати свою стратегію, як і ваш бізнес, щоночі. Бо ринок, який ви залишили ввечері, може не бути тим самим вже вранці.

- Конкуренція не чекає, поки ви зрозумієте свої помилки. Вона винагороджує тих, хто найкраще використовує свої ресурси та можливості.

- Не бійтеся мислити глобально, навіть якщо ваш бізнес маленький – стратегія, що обмежує, веде до обмежених результатів.

- Кожен працівник повинен розуміти стратегію вашого бізнесу, компанії, бо ви ніколи не знаєте, хто може дати ключ до її найкращої реалізації.

ТГРС ТГРС ТГРС ТГРС

Дякуємо організаторам, Тетяні Репницькій, спікеру Віктору Корсаку та чудовій PMBA Бізнес-Академія за участь та можливості саморозвитку.

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи