Зараховано!

929 нових, молодих, енергійних та перспективних бакалаврів зараховано на навчання за кошти державного бюджету!

фото

09 серпня ректор ЛНТУ Ірина Вахович та декани семи факультетів ЛНТУ підписали накази про зарахування 929 студентів до Луцького національного технічного університету для здобуття освітнього ступеня бакалавр.

фотофото

Попереду на нас ще чекає зарахування на контрактну форму навчання за освітнім ступенем бакалавр, а також активна фаза зарахувань здобувачів на магістратуру.

Нагадаємо, що всього у 2023 році до ЛНТУ було подано понад 12 000 заяв, з них 28 % одразу обрали нас першим пріоритетом, що розмістило Луцький національний технічний університет на 15-ту позицію у рейтингу українським ЗВО за вибором вступників.

фото

ЛНТУ – трансформуйся заради ПЕРЕМОГИ та успішного майбутнього!