30 квітня відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу «Екопогляд», - повідомляють у Волинській обласній МАН.

За перемогу змагалися 15 учнів, яким небайдужа екологія. Серед фіналістів - двоє вихованок секцій ГІС та ДЗЗ і кліматології та метеорології  Волинської обласної Малої академії наук - Домініка Різник (під керівництвом Федонюка Миколи Ананійовича) та Анна Панькевич (під керівництвом Федонюк Віталіни Володиміривни).

МанМан

Бронзову нагороду конкурсу виборола учениця 11 класу Луцького ліцею N14 ім. Василя Сухомлинського Панькевич Анна з науковим проєктом «Геопросторова оцінка полів температури у місті Луцьку та його околицях».

Науковий керівник - Віталіна Володимирівна Федонюк, кандидат географічних наук, доцент Луцького національного технічного університету.

Щиро вітаємо дівчат та Віталіну Володимирівну, бажаємо успіху на Всеукраїнському етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких проєктів, що стартує вже на наступному тижні.

Докладніше про переможців і їхні проєкти — на #МАНмедіа за лінком: http://surl.li/tjcvm