Boot camp - нова традиція у Луцькому національному технічному університеті, яка отримала успішний старт і продовжує бути ініціативою для надійного партнерства, нових вражень, цікавих обмінів та яскравих перспектив. Сьогодні у нашому закладі освіти ми раді вітати команду Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Основною темою весняного Boot camp 2024 в ЛНТУ є цифровізація та інформаційні технології. В умовах стрімкої цифровізації, фахівці ІТ-галузі створюють те, що ще кілька десятиліть тому людство не могло собі навіть уявити. Усе, з чим ми стикаємося, навіть у повсякденному житті, є результатом роботи ІТівців і, водночас, вимагає невпинного пошуку новизни, розвитку, вдосконалення, прогресивних ідей та ініціатив.

чнуЧну Чну Чну

Тож організатором обміну виступив факультет комп’ютерних та інформаційних технологій ЛНТУ, учасниками ж заходу стали талановиті студенти та викладачі ІТ-спрямування ЧНУ ім..Юрія Федьковича.

Привітала учасників Boot camp в ЛНТУ 2024 ректор Ірина Вахович: «Рада вітати колектив Чернівецького національного університету ім.. Юрія Федьковича у Луцькому національному технічному університеті. Наша співпраця з університетами є і вона не розпочинається лише сьогодні. Нас об’єднують багато спільних проектів наукового спрямування, проведення різноманітних конференцій та олімпіад… Історія наша давня і досить серйозна і нині ми вас приймаємо із великою надією на ще більше налагодження співпраці. Сьогодні тут зібралися представники ІТ –розуму України. Мені хочеться, щоби ви отримали величезне задоволення від спілкування, обміну досвідом та енергетикою, спілкуйтесь та будьте вільними у нашому середовищі, бо тільки у вільному середовищі народжуються  новації».

Чну Чну Чну Чну Чну Чну

Ректор презентувала університет, розповіла про стратегічні напрями діяльності, різноманіття  факультетів та освітніх програм, новітні локації університету та інфраструктурні проекти, патріотичне виховання студентської молоді і головну мету ЛНТУ: навчати не просто найманих працівників, а успішних власників свого бізнесу, які мають усі компетенції для того, аби реалізовувати найбільш сміливі та креативні власні ідеї.

Своєю чергою, із вітальною промовою та презентацією ФКІТ виступила декан факультету комп’ютерних та інформаційних технологій Інна Кондіус: «Чудова, світла, креативна молодь до нас приїхала і ми раді вітати наших друзів і партнерів у стінах ЛНТУ. Хочу познайомити вас із нашим факультетом та його структурою і, перш за все, наголосити, що ми є командою – і це наше найбільше надбання».

Чну Чну Чну Чну Чну

Зокрема, Інна Кондіус представила заступників декана та завідувачів кафедр ФКІТ, окреслила освітні програми та напрямки, за якими студенти мають можливість здобувати освіту, вдосконалюватися та самореалізовуватися.

Заступник директора навчально-наукового Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук ЧНУ ім..Юрія Федьковича Маргарита Рождественська презентувала університет у Чернівцях, якому, до слова, уже незабаром виповниться 150 років. Науковиця окреслила освітні напрями та розповіла про науково-педагогічний колектив закладу освіти. Окремо зупинилася на ІТ-спрямуванні, відповідних освітніх програмах та особливостях підготовки здобувачів.

«Ми уже другий день у Луцьку і наші враження – неймовірні», - наголосила Маргарита Рождественська та висловила сподівання на цікаве та плідне продовження перебування у Луцьку та в ЛНТУ.

Чну Чну Чну Чну Чну

Крім того, декан ФКІТ розповіла про програму триденного обміну і ті локації, які гості із ЧНУ матимуть змогу відвідати як у межах нашого університету, так і в обласному центрі Волині – у Луцьку. Зокрема, чернівецькі студенти та викладачі братимуть участь у тематичних лекціях та тренінгах, стануть учасниками інтелектуальних забав та знайомства зі студрадою, а також ознайомляться із одним з найпотужніших підприємств Волині, відомим далеко за межами держави –ТОВ «Mint Innovation», що функціонує на базі Modern Expo.

Чну Чну Чну Чну Чну Чну Чну Чну Чну Чну

Для того, аби поділитися частинкою душі ЛНТУ із гостями, із музичними подарунками виступили наші здобувачі освіти Вікторія Павлів та Юлія Свирид.

Учасники ІТ- Boot camp, вирізняються не лише талантом, а й цілеспрямованістю, математичним складом розуму, креативністю. Вони мислять аргументовано, чітко, критично сприймають інформацію та є рушіями неймовірних змін. Разом з тим, переконуємося, що розум і здібності талановитої молоді, разом з якими ми об'єднуємося у спільних проектах та обмінах - ніколи не переможуть штучний інтелект, бо лише за нами - майбутнє!