З нагоди Всеукраїнського дня психолога, який відзначається щороку 23 квітня, кафедра соціогуманітарних технологій влаштувала Тиждень психології в ЛНТУ.

фотофотофото

Кожен день в університеті супроводжувався різноманітними тренінгами, лекціями, майстер-класами, що були спрямовані на розвиток емоційного інтелекту, протистояння стресу та сприяння емоційній компетентності. Приємним завершенням тижня став акустичний вечір, який студенти влаштували разом із викладачами. Молодь із науковими наставниками виконували українські пісні та декламували поезії видатних літераторів. Крім того, учасники заходу обговорювали психологічний комфорт та стійкість, й водночас, акустичний вечір і став тим елементом, що сприяє власне психологічному комфорту.

фотофотофотофотофотофотофотофотофото

На завершення, майбутні психологи, які доєдналися до проведення Тижня психології в ЛНТУ й активно сприяли успішній реалізації кожного  проведеного заходу, відзначили подяками.

фотофотофото