В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із соціальної та економічної інклюзії.

Метою проведення Конкурсу є активізація науково-дослідної роботи студентів, стимулювання інтересу до науки та технологій серед молоді, сприяння вирішенню проблем та практичних завдань у галузі соціальної та економічної інклюзії. Про свою участь в Конкурсі заявили 182 учасники, представники із 50 національних, педагогічних, економічних, аграрних та технічних закладів вищої освіти України.

Психологія

На підставі обговорення результатів рецензування студентських наукових робіт, 47 фіналістів потрапили до ІІ етапу Конкурсу і представили свою роботу на онлайн-конференції за кожним напрямом. Наукові роботи студентів-фіналістів, які представили свої напрацювання на Конкурс, продемонстрували небайдужість нашого суспільства і молоді, зокрема, до соціально-економічних проблем інклюзії.

Психологія

За результатами проведеної наукової конференції з урахуванням результатів рецензування були визначені переможці та призери Конкурсу.

Студентка факультету цифрових, освітніх та соціальних технологій спеціальності «Освітні, педагогічні науки» Богдана Лінник (науковий керівник доц. Лілія Потапюк) посіла друге місце.

Психологія Психологія

Щиро вітаємо Богдану та її наукового керівника з перемогою у Конкурсі! Більше того, у конкурсний період наша студентка народила чарівну донечку! Тож ми щиро вітаємо, бажаємо сімейної злагоди і миру, натхнення, творчості, позитиву на кожен день та нових, не менш яскравих, звершень і злетів!

Відділ іміджу та промоції