Тиждень психології в ЛНТУ дійшов свого завершення й наприкінці марафону заходів для студентів, тематичний тренінг влаштували для педагогів і магістрів на тему: «Розвиток стресостійкості у педагогічних працівників». Провів захід кандидат психологічних наук, практичний психолог Волинської обласної клінічної лікарні Володимир Мілінчук.

фотофотофото

У ході тренінгу були розглянуті проблеми різних підходів щодо ефективного подолання стресу та тривог у педагогічних працівників. Заняття характеризувалося великою різноманітністю психотехнік, що сприяли створенню умов для саморозвитку та самопізнання учасників групи.

фотофотофотофото

Вправи «5 елементів», «Подолання страху за Еллісом» та техніка для заспокоєння «Злиття негативних думок у трубопровід» допомагали усвідомленню своїх прихованих ресурсних можливостей. В ході безпосереднього діалогу між учасниками групи відбулася рефлексія власних вчинків і думок.

фотофотофотофотофотофото

На завершення кожен зміг розробити свою ефективну модель у вирішенні проблемної ситуації.

Щиро дякуємо Володимиру Мілінчуку за змістовний тренінг і бажаємо подальших професійних успіхів!

Надія Савчук, кафедра соціогуманітарних технологій

Відділ іміджу та промоції