10 листопада на кафедрі обліку і аудиту факультету бізнесу та права Луцького національного технічного університету відбулось засідання студентського наукового гуртка «Економіко-математичне моделювання, інформаційні та комунікаційні технології в управлінні обліково-аналітичними системами» (керівник гуртка Оксана Нужна).

Захід присвячений Міжнародному дню бухгалтера, який відзначають у світі саме в цей день.

Облік і аудитОблік і аудит

Про майбутню професію та її перспективи в контексті процесів глобалізації та розвитку штучного інтелекту доповідали першокурсники спеціальності 071 «Облік і оподаткування».

Надзвичайно важливими для професійного бухгалтера є питання професійної етики та дотримання стандартів професійної етики. Професійні організації, які поєднують професійних бухгалтерів, відіграють важливу роль у створенні і поширенні стандартів бухгалтерської етики. Зокрема, Міжнародна федерація бухгалтерів регулює діяльність бухгалтерів-членів організації, впливає на визначення правил обліку. Професійні організації бухгалтерів існують у багатьох країнах світу. Залежно від професійного рівня бухгалтерів України, місця роботи, питаннями регулювання їх діяльності займаються громадські вітчизняні організації, про діяльність яких здобувачі підготували доповіді: Федерація професійних бухгалтерів та аудиторів України, Федерація аудиторів, бухгалтерів і фінансистів АПК України, Палата аудиторів і бухгалтерів України, Аудиторська палата України, Спілка аудиторів України та інші.

Облік і аудитОблік і аудитОблік і аудитОблік і аудит

Таким чином, майбутні фахівці з обліку і оподаткування, які лише нещодавно зробили свій вибір і розпочали навчання, відчули себе частинкою потужної міжнародної спільноти бухгалтерів і аудиторів та зрозуміли, наскільки важливою є обрана ними професія та яку відповідальність перед суспільством вони нестимуть.

Облік і аудитОблік і аудит

Кафедра обліку і аудиту