Луцький національний технічний університет потрапив у десятку кращих ЗВО України, яким максимально збільшать бюджетне фінансування у 2025 році.

За результатами формульного розподілу видатків державного бюджету між закладами вищої освіти державної форми власності, фінансування ЛНТУ збільшиться на 140%!

Це спільний результат згуртованої роботи усієї команди ЛНТУ, відданості науковців і педагогів, активності студентського осередку, довіри наших вступників. Ми вкотре доводимо, що наша сила у єдності та патріотизмі, тож попри воєнний час, не зупиняємося і продовжуємо розвиватися!

Рейтинг

Список ЗВО, яким збільшили бюджетну підтримку з огляду на їхню діяльність та позитивну динаміку розвитку:

1-5. Луцький національний технічний університет: 140.0%.

1-5. Запорізький національний університет: 140.0%.

1-5. Таврійський державний агротехнологічний університет імені Д. Моторного: 140.0%.

1-5. Сумський національний аграрний університет: 140.0%.

1-5. Харківський національний економічний університет імені С. Кузнеця: 140.0%.

6. Харківський національний університет імені В. Каразіна: 135.8%.

7. Національний університет «Полтавська політехніка імені Ю. Кондратюка»: 135.0%.

8. Сумський державний університет: 132.2%.

9. Дніпровський державний аграрно-економічний університет: 131.5%.

10. Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого: 130.2%.