В Луцькому національному технічному університеті відбулося нагородження студентів-журналістів за участь в конкурсі "Я - журналіст!"

Цьогорічний уже чотирнадцятий захід зібрав 846 учасників з усіх областей України та міста Києва, а також із 12 країн світу. Основною темою була - «Нація переможців: розповідаю світові про перемоги українців».

конкурсконкурсконкурсконкурсконкурс

Учасники розкривали конкурсну тему, розповідаючи про перемоги українців як на фронті, так і у різних сферах діяльності. Про маленькі щоденні перемоги, з яких складатиметься майбутня велика спільна перемога. Про перемоги, які зміцнюють дух українців і слугують прикладами, що надихають.

Переможницею в конкурсі Всеукраїнських творчих робіт стала студентка групи ЖМК-21 Христина ДричикВітаємо з перемогою та бажаємо надалі успіхів в усіх починаннях!

Тим не менш, вручили подяки викладачам, які готували студентів до конкурсу, професору та доценту кафедри іноземної та української філології Людмилі Мялковській та Людмилі Жванії.

конкурсконкурсконкурсконкурсконкурсконкурсконкурс