На кафедрі фізичної культури, спорту та здоров’я 25-26 квітня 2024 року відбувся міжвузівський науково-практичний семінар на тему: «Теоретико-методичні засади забезпечення якості фізичного виховання».

спорт

Учасники обговорили питання формування компетентностей щодо здатності вирішувати складні спеціалізовані практичні завдання в умовах військового стану, пошуку мотивації до саморозвитку,  формування медико-біологічних і психологічних основ та технологій розвитку фізичних якостей, рухових умінь, навичок та інші.

Участь в семінарі взяли науковці та практики ЛНТУ, Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, Кременецької  обласної гуманітарно-педагогічної академії ім.Тараса Шевченка, Бродівського фахового педагогічного коледжу імені Маркіяна Шашкевича, вчителі фізичної культури.

спорт

Кафедра ФКСЗ