Уже втретє на факультеті транспорту та механічної інженерії відбувається студентська науково-технічна конференція «Інноваційні технології в транспорті та механічній інженерії».

Відкрив захід заступник декана ФТМІ з досліджень Віктор Самостян, зазначивши, що конференція традиційно відбувається щороку напередодні Дня студента. Цьогоріч в рамках заходу вдалося зібрати рекордну кількість тез – 162, а на пленарне засідання винесені 9 цікавих та актуальних доповідей.

КонференціяКонференція

Привітала студентський науковий осередок ФТМІ ректор ЛНТУ Ірина Вахович: «Ви потрапили у те навчальне середовище, яке буде у вас в серці і в душі завжди. Пам’ятайте, що ви повинні вимагати від себе не лише навчальну складову, а й наукову, бо вона дає вам розвиток і допомагає долати страхи, адже навіть сьогодні виступати перед аудиторією – хвилюючий момент. Серед усього, місія конференції – перебороти себе й свої страхи і я сподіваюся, що ті наукові ідеї, які ви презентуватимете, будуть цінними та інноваційними. Бажаю вам плідної дискусії, цікавих доповідей та гарних запитань».

КонференціяКонференціяКонференція

Разом зі своїми здобувачами, до конференції долучилися наукові наставники, викладачі, завідувачі кафедр факультету, а також декан ФТМІ Ігор Мурований та проректор з НПР і досліджень ЛНТУ Олена Лютак.

КонференціяКонференція

В ході пленарного засідання із небанальними та надзвичайно цікавими й актуальними доповідями виступили:

В.Формазюк «Цікава фізика»; Ю.Губарик «Визначення питомих трудомісткостей ТО та ремонту легкових автомобілів»; І.Іванчук «Оптимізація форми деталі в програмі SolidWorks»; О.Лещук «Використання бруківки у вуличній інфраструктурі»; Л.Макарук «Шляхи підвищення продуктивності сучасних методів механічної обробки»; О.Орлова «Оцінка кваліфікації водія»; Є.Мельник та М.Середюк «Аналіз рулонної технології збирання рослинної та деревної біомаси»; А.Мартинюк «Інженерія руху: порівняльний аналіз механічних приводів в техніці»; В.Каченюк і Д.Голярчук «Застосування тривимірного моделювання для проектування автомобілів та їх агрегатів».

КонференціяКонференціяКонференціяКонференціяКонференція

Окрім того, конференція містить дві тематичні секції: «Механічна інженерія та мехатроніка» і «Транспорт і транспортна інфраструктура». Роботу у них студенти продовжать після пленарного засідання.