Право на працю є одним із найбільш важливих соціально-економічних прав і визначає можливість людей займатися працею для забезпечення як свого матеріального добробуту, так і духовного розвитку в умовах свободи та гідності, економічної безпеки та рівних можливостей.

З метою ознайомлення студентів з  можливостями їхнього працевлаштування  кар’єрним консультантом  фонду «СпівДія», який працює за підтримки  DanChurchald  та фінансування Dansda (Міністерство закордонних справ Данії) Надією Герило, 24 квітня 2024 був проведений тренінг з  бакалаврами, магістрами та аспірантами на тему «5 лайфхаків  успішного працевлаштування».

ПТЛ

Учасники заходу: здобувачі спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля» (ОП Економіка підприємства, ОП Підприємництво та бізнес-адміністрування, ОП Логістика, ОП Підприємництво, торгівля та біржова діяльність), 071 «Облік і оподаткування», магістри 281 Публічне управління та адміністрування, бакалаври 041 Економіка, бакалаври та магістри 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок.

За результатами навчання студенти оволоділи найсучаснішими методами пошуку роботи та розуміння вимог ринку праці. Розробка кар’єрного плану допомогла слухачам краще зрозуміти свої сильні позиції, інтереси та прагнення, пропрацювати зони розвитку.

ПТЛПТЛ

На заході були присутні професор кафедри підприємництва, торгівлі та логістики Любов Ліпич, доцент кафедри обліку і аудиту Тетяна Талах, які взяли активну участь в обговоренні лайфхаків успішного працевлаштування здобувачів освіти.

Дякуємо Надії Герило за цікавий та змістовний захід, а також мотивацію здобувачів до отримання кращих знань з метою успішного працевлаштування.

Професор кафедри підприємництва, торгівлі та логістики Любов Ліпич

Завідувач кафедри підприємництва, торгівлі та логістики Оксана Полінкевич