«Спілкування із ректором», - продовження нової традиції у Луцькому НТУ

Ректор Луцького національного технічного університету Петро Савчук знову зустрівся із студентським активом. Нагадаємо, що віднедавна, з ініціативи самого ректора, у Луцькому НТУ заснували щомісячну традицію проведення неформальних зустрічей із студентами. Основна мета такого спілкування, як зазначає Петро Савчук, вибудувати ефективну співпрацю із молоддю, обмінятися ініціативами, пропозиціями та створити нові дієві проекти.

Так, цього разу розмова йшла про нещодавно проведений та організований студентською радою конкурс «Король та Королева Луцького НТУ», в якому ректор займав одне із суддівських крісел. Петро Петрович висловив своє захоплення належним рівнем організації, добре продуманому сценарію та злагодженій роботі всіх дотичних до підготовки конкурсу.

«Хочу ще раз подякувати вам за такий чудовий захід, він був проведений на дійсно високому рівні та приніс мені неабияке задоволення. Навіть судити було надзвичайно важко – так гарно все відбувалося», - наголосив ректор та окремо подякував голові студради Ірині Лисик, яка курувала організацією дійства і доклала до цього неабияку кількість зусиль, що й відобразилося на прекрасному результаті.

Важливою темою для обговорення стало створення бізнес-інкубатора для студентів, ідея якого полягає у працевлаштуванні наших випускників та допомозі їм у реалізації бізнес-ідей та стартапів. Актуальними були також питання розвитку університету, бачення самих студентів на процес навчання, пропозиції введення інновацій  та переформатування подачі наукової інформації під час пар.

Загалом, зустріч пройшла у дуже дружній та невимушеній атмосфері, де відбувався справжній діалог між головою університету та його студентством. Насамкінець Петро Савчук подякував усім за конструктивну бесіду та побажав успіхів у всіх починаннях.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ