То хто зверху?! У Луцькому НТУ – «Валентинова» вечірка

Студенти Луцького НТУ довели, що роки проведені в університеті - найкращі, а тому яскраво відсвяткували повернення в улюблений ЗВО після карантину. Хоч із дотриманням уже звичних обмежувальних норм, молодь гучно відзначила прийдешній День святого Валентина.

Представники усіх факультетів Луцького НТУ: запальні і чарівні дівчата, мужні та активні хлопці, позмагалися у батлі «Хто зверху?!». Непередбачувані питання, музичні квізи та дивоглядки - це була справжня битва за звання кращих.

Розважали публіку та запалювали сцену неймовірні ведучі Роман Скулинець та Юлія Шумик. Розігравши подарунки спонсорів «від Валентина», ведучі порадували учасників неординарних конкурсів.

Справжній феєричний настрій подарувала студентка Луцького НТУ, яка приїхала на навчання із Конго. Вона заспівала українською мовою і вразила своїм шармом усіх присутніх.

Із вітальним словом до студентів і гостей свята звернулася ректор Луцького НТУ Ірина Вахович. Вона висловила захоплення креативністю і творчістю молоді та побажала їм кохання, подальшого розвитку і здійснення усіх їхніх мрій.

Привітав студентів зі святом начальник відділу молодіжної політики та соціокультурної роботи Луцького НТУ та співорганізатор свята Сергій Скулинець. Він наголосив на тому, що це перший святковий захід в університеті цього року і тепер головне завдання – зробити кожне наступне шоу яскравим і позитивним, аби студенти усміхалися і почували себе комфортно у стінах рідного ЗВО.

Насамкінець, подякувала за активність і позитивну зустріч студентів після карантину співорганізатор заходу голова Студради ЛНТУ Даніела Шах. Вона відзначила подарунками обидві команди та привітала із перемогою збірну дівчат, які цього разу таки опинилися «зверху».

Завершилося свято гучною вечіркою та дискотекою, під супроводом Dj Slavniy.

Особливу вдячність висловлюємо організаторам заходу Студентській раді Луцького НТУ та відділу молодіжної політики та соціокультурної роботи, а також партнерам: «Снігова королева», Боулінг клуб «Адреналін», Кондитерська студія «Дольче сторі», Туристична агенція «TUI», Салон весільної та вечірньої моди «Pollardi», Івент-агенція Тетяни Скулинець, Кухня шаурми «Lafa», Рекламно-виробнича компанія «Тенета», Спортивний клуб «Plaza», Творча майстерня «Смугастий носоріг», Лаунж-бар «Абу-Дабі», Coffee Time, «BellyDance», Perfect Print, Nails, Cozy Candle (аромасвічки).

Ілона Карпюк, відділ іміджу та промоції Луцького НТУ

Фото – Олена Третяк