Онлайн тренінг від представників компанії «Schaeffler Україна» у Луцькому НТУ

На пропозицію кафедри автомобілів і транспортних технологій, за сприяння компанії-дистриб’ютора запасних частин «BM Group» представниками компанії «Schaeffler Україна» було проведено технічний онлайн семінар на тему «Компоненти трансмісії LuK».

Спеціаліст регіонального розвитку Юрій Топчийов та технічний тренер Ігор Цибко ознайомили учасників тренінгу з будовою, принципом роботи та основними компонентами трансмісій LuK, історією розвитку конструкції трансмісій автомобілів. Також під час тренінгу було продемонстровано складові частини та ремонтні комплекти LuK.

Учасники тренінгу відзначили його високий рівень, актуальність теми та цікавий формат проведення.

Викладачі та студенти кафедри автомобілів та транспортних технологій Луцького національного технічного університету щиро дякують Юрію Топчийову та Ігорю Цибко за цікаву лекцію. Дякуємо компанії «BM Group» за надану можливість отримувати якісні і актуальні знання для студентів, котрі у майбутньому використають її у своїй професійній діяльності.

Поділилися враженнями про онлайн тренінг викладачі та студенти кафедри АТТ:

«За півтори години довідалися чимало цікавої інформації. Як про історію фірми, так і про її продукцію. Особливо цікавою була інформація про будову і принципи роботи простих і подвійних зчеплень. Також було доведено про особливості конструкції та обслуговування двомасового маховика», - Олег Сітовський к.т.н, доцент, викладач дисципліни «Автомобілі (конструкція)».

«В даному тренінгу я дізнався багато нового про зчеплення. Почув багато нової інформації про вдосконалення даного механізму. Дуже цікаво і зрозуміло розповіли інформацію про механізм з наведенням прикладів на картинках. Тренінг був цікавий і пізнавальний не тільки для студентів», - ділиться Богдан Козловський, ст. гр. АТс-11.

Олександр Михальчук, ст.гр.АТ-11 додає: «Тренінг був дуже цікавим. Дізнався багато нового про деталі трансмісії автомобіля. Особливо сподобалась демонстрація запчастин, це дало змогу краще розуміти їх будову».

«Сподобалось те, що під час тренінгу відбувалась демонстрація компонентів трансмісії з поясненням, також сподобався момент коли показували двигуни минулого і сьогодення», - каже Анастасія Руденко ст. гр. АТ-11.

«Лекція була цікава, особливо коли розповідали і показували будову корзини зчеплення, яка різниця між сухою і мокрою корзиною, їх принцип дії…», - Андрій Крочук ст. гр. АТс-21.

«Тренінг дуже сподобався, тим що було детально описано будову трансмісій, які вони бувають, найбільше сподобалось чітке пояснення і розуміння деталей та конструкції автомобіля, а демонстрація трансмісій дала змогу це все побачити і зрозуміти самому», - Сергій Гладишевський ст. гр. АТ-11.

Богдан Федонюк ст. гр. АТ-11 відзначає: «Тренінг був дуже цікавий. Він дав мені можливість дізнатися багато чого нового про автомобілі. Сподобалось те, що все було легко  доступно пояснено».

«Семінар був пізнавальним…. Я відкрила дуже багато нового для себе у сфері транспорту. Компанія «Schaeffler» молодці (like).», - Марина Мартинюк ст. гр. ТТ-11.

«Було цікаво дізнатися про історію розвитку бренду LuK., також новиною для мене стало, що на більшості автомобілів стоять деталі цього бренду… Не шкодую, що приділив час на перегляд цього семінару», - Ростислав Котяш ст. гр. ТТ-11.

«… Я вважаю, що такі семінари покращують систему освіти, а також дають змогу студентам краще розібратися і ознайомитися з деталями і тонкощами даного механізму», - Назар Дорощук ст. гр. ТТ-11.

«На мою думку семінар був дуже пізнавальним. Там розповідалося не просто про деталі машин, а й про історію їх створення…тому я чудово збагатив свої знання», - Діма Головенко ст. гр. ТТ-11

З матеріалами тренінгу можна ознайомитися за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=WNDv6TrQR0A&feature=youtu.be

Кафедра АТТ