Феєричне свято першокурсника у Луцькому НТУ

3 вересня у Луцькому національному технічному університеті «вибухово» посвятили першокурсників у студенти. Так, на дійство завітали почесні гості з обласної адміністрації, міської влади, а також представники духовенства.

Розпочався захід запальними композиціями від військового оркестру Луцького прикордонного загону та урочистою ходою студентів першого курсу на чолі з деканами та кураторами. Виглядало це по-особливому святково, адже для першокурсників діяв білий дрес-код. Тож, студенти були у білому одязі та з різнокольоровими хустинками у відповідності до кольору свого факультету.

Відтак, першим студентів привітав ректор Луцького НТУ Петро Савчук: «Дорогі першокурсники, ласкаво просимо до нашої дружньої університетської родини. Дивлюся на вас і око тішиться. Які ви всі молоді, красиві, зацікавленні та енергійні! Від вас просто віє життєрадісністю та жагою до нового. Як чудово дивитися у ваші палаючі очі… Скільки у нас попереду спільних перемог, вражень та подій… Аж дух захоплює! Тож йдемо вперед впевнено, без нотки остраху і сумнівів! А ми, зі своєї сторонни, будемо намагатися максимально спростити та урізнобарвити для вас цей шлях!».

В ході програми на усіх присутніх чекали: виступ Галини Конах, танцювальний флешмоб від ведучого та урочиста присяга першокурсника.

Дав повчальну настанову студентам митрополит Луцький і Волинський Михаїл: «Заповідь для дітей звучить: «Діти, слухайтеся батьків своїх!». В світлі сьогоднішньої події можу сказати: діти, слухайтеся педагогів своїх! Бо ж саме вони ті, хто протягом наступних років будуть вас направляти та наставляти! Нехай Боже благословення перебуває з усіма вами! Зі святом!». Так, після привітання від митрополита духовенство помолилися за легкий початок навчального року та благословили першокурсників в добрий путь.

Під час урочистостей відзначили похвальними грамотами першокурсників, які найкраще здали зовнішнє незалежне оцінювання при вступі. Зокрема, відзначили студентів, що набрали на ЗНО вище ніж 190 балів.

Ще одним сюрпризом для студентів та гостей заходу від організаторів став виступ колективу козацького бойового мистецтва «Герц», керівником якого є Роман Ковальчук, котрий, до слова, також є студентом-магістрантом І курсу Луцького національного технічного університету. Юні козаки та козачки буквально здригнули землю під ногами у глядачів акробатичними трюками та вправним володінням знаряддями бойових мистецтв.

Паралельно до основного дійства, на території університету діяли польова кухня та стенд-виставка стрілецької зброї від військової кафедри університету, а також яскрава фотозона від старшокурсників.

Вибуховим фінальним акордом заходу став подарунок для першокурсників від ректора – повноцінний концерт «сталевого голосу України» Арсена Мірзояна! Незважаючи на погодні умови, співак буквально запалив глядачів відомими піснями та неймовірним виконанням!

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото тут:  https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1321730771314303