Вітаємо здобувачів бакалаврату другого року навчання, спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», освітньої програми «Економіка підприємства»  Бурбан Марію, Кобиш Анастасію та Саюк Ольгу із зайнятим ІІІ місцем у Всеукраїнському студентському конкурсі бізнес-проектів  «Бізнес-трамплін». Фінал конкурсу відбувся у онлайн форматі в Державному торговельно-економічному університеті.

ФБП

Мета конкурсу – розвиток і посилення підприємницького духу студентської молоді, заохочення студентів до отримання навичок бізнес-моделювання, а також перевірка бізнес-ідей на реалістичність.

Бізнес-проект «СКФ Україна», виконаний під керівництвом професора кафедри підприємництва, торгівлі та логістики,  д.е.н. Ковальської Любов Леонідівни та в межах участі у проекті AccEnt "Прискорення інноваційної діяльності та підприємницької майстерності у закладах вищої освіти".

фбп

Щиро вітаємо студентів і їхнього наукового керівника та бажаємо міцного здоров’я, невичерпної енергії й творчого натхнення до нових досягнень!