26 квітня на базі Державного торговельно-економічного університету відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу бізнес-проектів «Бізнес-трамплін».

За напрямом «соціально-відповідальні проекти» участь у конкурсі взяла команда студентів першого курсу спеціальності 051 Економіка освітньої програми «Економіка» з проектом «FluffyCafe», що працювала під менторством менеджерів проекту AccEnt "Прискорення інноваційної діяльності та підприємницької майстерності у закладах вищої освіти".

За підсумками оцінювання проектів-учасників наша команда у складі Цісарук Анни, Марошик Софії, Сафонюк Вікторії була нагороджена Дипломом ІІІ ступеня.

Фбп

Подяку від організаторів конкурсу також отримав науковий керівник команди: завідувач кафедри економіки Олександр Шубалий.

Вітаємо переможців, бажаємо подальшого розвитку та нових перемог!

Завідувач кафедри економіки

Олександр Шубалий