До Дня Європи для студентів ЛНТУ відбулася лекція Елмара Брока, німецького політика, депутата Європарламенту 8-ми скликань (1980-2019), активного прихильника євроінтеграційних прагнень України.

Мев

Студенти мали унікальну нагоду послухати міркування європейського політика на тему: «Вступ України до ЄС: погляд з Європейського парламенту». Йшлося про беззаперечну підтримку країнами ЄС євроінтеграційних прагнень України і засудження війни, розв’язаної росією. Політик наголошує, що Європа консолідується навколо вступу України до ЄС, відбуваються обговорення шляхів подолання процедурних перешкод. Україна – це Європа, а отже дестабілізація в нашій державі загострює проблему загальноєвропейської безпеки. Озброєння ЗСУ, розробка плану післявоєнного відновлення України, демілітаризація росії – це актуальні питання на порядку денному у європейського політикуму.

МевМевМев

Під час сесії «питання-відповідь» студенти мали виключну можливість задати питання лектору. Здобувачі цікавились рецептом кар’єрного успіху європарламентаря, найскладнішими викликами у його професійній діяльності, враженнями від візиту до України. Запитували про його бачення способів нейтралізації проросійського впливу влади Угорщини на інтеграцію України до ЄС, а також прогнози щодо тривалості російсько-української війни. Учасники заходу отримали цікавий інсайд в рамках зазначеної теми, незабутні враження, чудовий досвід прокачування навичок слухання та говоріння англійською мовою.

МевМевМевМев

Захід організований в рамках Програми Європейського Парламенту до університетів (European Parliament to Campus Programme) за сприяння Асоціації колишніх членів Європейського Парламенту (EP Former Member Association) в рамках вивчення студентами дисципліни «Іноземна мова за професійним спрямуванням».

МевМевМевМев

Леся Корольчук, кафедра МЕВ