Skip to main content

Проєкт "Стабільна досконалість для української молоді в текстильній та швейній промисловості"/Sustainable Excellence for Ukrainian Youth in the Textile and Apparel Industry (TEX4YUA)

12121

Тривалість проекту - 1 грудня 2023 по 30 листопада 2025.

Бюджет проекту - 1 468 880 шведських крон.

Учасники проекту:

  • Högskolan i Borås – Університет м.Борас, Швеція
  • Українська інженерно-педагогічна академія, м.Харків, Україна
  • Луцький національний технічний університет, м. Луцьк, Україна
  • Громадська організація «Новітнє покоління», м.Харків, Україна

Проєкт спрямований на задоволення нагальних потреб української учнівської і студентської молоді та викладачів, які починають свою кар’єру, а також молодих працівників текстильної промисловості.

Мета – надати цим групам знання, навички та інноваційне мислення в галузі текстилю, щоб стати конкурентоспроможними на міжнародному ринку; забезпечити викладацький склад передовими педагогічними методами та дослідницькими методологіями. 

Очікувані результати включають посилення співпраці між партнерами, онлайн-платформу для обміну ресурсами та комплексні навчальні матеріали. Молоді працівники текстильної галузі отримають користь від практичних семінарів. Проєкт сприятиме підвищенню інтересу молоді до відповідних програм, спрямованих на розвиток текстильної промисловості в Україні.

The Swedish Institute, a governmental organization of Sweden within the framework of the «Cooperation in the Baltic Region» program (https://si.se/en/how-we-work/capacity-building-baltic-region/), finances the project. The Swedish Institute seeks to strengthen Sweden's relations and develop cooperation with the countries of the Baltic region and the countries of the Eastern Partnership.

Partners:

KTH Royal Institute of Technology (Sweden) - coordinator

Armenian State Pedagogical University (Armenia)

Batumi Shota Rustaveli State University (Georgia)

Technical University of Moldova (Moldova)

National Aerospace University – "Kharkiv Aviation Institute" (Ukraine)

National Metallurgical Academy (Ukraine)

Lutsk National Technical University (Ukraine)

The international relations office of the KTH Royal Institute of Technology (Sweden) coordinates the project and is highly experienced in developing and implementing educational and scientific projects.

The INTERTOOL project is aimed at developing the higher education capabilities of universities in Armenia, Georgia, Moldova and Ukraine in the implementation of their internationalization strategies and the introduction of modern tools and approaches of student-oriented learning to support the mobility of students and staff with special attention to incoming mobility and integration into existing educational programs and initiatives.

The project has the following key goals:

- Increasing the awareness of the staff of partner institutions regarding the requirements for student mobility between the Eastern Partnership and Sweden and the implementation of student-centred learning approaches;

- Increasing the potential of international relations officers in matters of accompanying the mobility of students and staff with EU partner institutions with an emphasis on Sweden;

- Training of 20 trainers from Armenia, Georgia, Moldova and Ukraine partner institutions in comprehensive internationalization with an emphasis on participation in current and future EU programs;

- Reaching the broad academic community in the 4 countries of the Eastern Partnership, regarding the possibilities of internationalization with Sweden and the requirements for their effective implementation.


Useful links:

https://studyinsweden.se/

https://si.se

https://www.kth.se/en

Проєкт "Балтійська мережа університетів для міжнародного розвитку академічних талантів" / Baltic University Network for International Development of Academic Talents(TALNET)

TALNET – це інтернаціоналізація вищої освіти та досліджень у регіоні Балтійського моря та країнах Східного партнерства. Він буде зосереджений на інструментах залучення та підтримки академічних талантів.

Тривалість проекту - 31.12.2021 - 31.05.2023 

Бюджет проєкту - 1 000 000 шведських крон

Партнери проекту 

Короткий опис проекту

Метою проекту є усунення підводних каменів, які підривають інтернаціоналізацію вищої освіти та досліджень у країнах-партнерах. Він прагне до безперешкодної міжнародної мобільності науковців і аспірантів. Започаткування системних змін у бік модернізації організаційне середовище, методи та інструменти залучення, вітання та розвиток академічних талантів у закладах України та Грузії та узгоджуючи їх із тенденціями ЄС є ключовою метою проекту. 

Команда проекту використовуватиме найкращі практики та досвід установ Швеції та Естонії, а також інших університетів Європи. KTH бере участь у європейських університетах ЄДНАЙТЕСЯ! проекту та TUTech, маючи підручного досвід переходу від радянської системи до сучасної європейської моделі разом з активними та амбітними університетами з Грузії та України, команда проекту має всі необхідні передумови для успішної реалізації цілей, які є визначені під час онлайн-обговорень та сесій розробки проекту:
- поділіться спільним розумінням академічних талантів, інституційних потреб постійне залучення, гостинність та підтримка розвитку кар'єри в міжнародної перспективи та як ці потреби мають відповідати індивідуальним очікування та розвиток таланту;
- розробити рамки для оцінки поточного стану з привабливістю, привітністю та розвиток академічних талантів у партнерських установах та проведення вивчення середовища талантів і порівняння з практикою у Швеції та Естонії;
- розвиток потенціалу персоналу партнерських установ у Грузії та України, залучаючи як внутрішніх, так і зовнішніх зацікавлених сторін;
- створити мережу співробітників університету, залучених до академічної діяльності талантів, підвищення їх міжнародної компетентності та обмін передовим досвідом від їхньої щоденної роботи;
- розробити та подати заявку на фінансування від ЄС для впровадження сучасні інструменти та методології для підтримки академічних талантів, розробка навчальну програму для персоналу університету та можливість розширення мережі та охоплення зацікавлених сторін у Грузії та Україні та інших країнах Східне партнерство. 

Робоча зустріч 16-20 жовтня 2023р.