Студенти кафедри технологій легкої промисловості ЛНТУ здобули призові місця на престижному Міжнародному конкурсі молодих модельєрів-дизайнерів «Печерські каштани».

Конкурс проводять уже понад 20 років за ініціативи Київського національного університету технологій та дизайну, а його учасниками є талановита молодь з різних міст України, Європи та усього світу.

конкурс

«Головним задумом конкурсу було, є і залишається знаходження мінливої мови спілкування молоді з мистецтвом костюма, вихід за рамки повсякденності, відверте демонстрування «провокативних» ідей у формі та оздобленнях відповідно образу костюма»,- наголошують організатори заходу.

Незмінними учасниками дизайнерського змагання є студенти ЛНТУ. Цьогоріч, свої роботи демонстрували Яна Дєдух (група ЛП-31), Ірина Удодік (група ЛПс-21) та Ольга Габрильчук (група Д-32).

За оцінками журі, модельєри-дизайнери ЛНТУ здобули призові місця у таких номінаціях:

• номінація ACCESSORIES: Яна Дєдух та її робота «Стефанія» - ІІ місце;
  • номінація EKO-FASHION: Удодік Ірина, Габрильчук Ольга та робота «Eco Meshty» - ІІІ місце.

Вітаємо наших талановитих студенток та їхніх наукових керівників! Бажаємо успішної реалізації нових креативних ідей та професійного зростання!